Przedłużanie rzęs

Rzęsy są bardzo ważnym elementem makijażu i nadają odpowiedni wygląd całej twarzy. Ciemna i gęsta oprawa oka u każdego wygląda bardzo korzystnie. Dzięki niej zdecydowanie makijaż wygląda dużo lepiej, a także twarz bez makijażu staje się świeża i promienna. Jest to bardzo korzystne dla Pań, które na codzień raczej preferują bardzo delikatny makijaż, albo wcale się nie malują. Takie osoby kiedy zdecydują się podkreślić swoją urodę za pomocą przedłużanych rzęs od razu wyglądają na bardziej wyraźne i mogą poczuć się zdecydowanie lepiej. Wiele kobiet nie lubi bądź nie ma czasu wykonywać makijażu codziennie przez co ich twarz wygląda delikatnie i często można zobaczyć mankamenty urody, które powinno się zakrywać. Piękna oprawa oka z kolei odwraca uwagę od tych mankamentów urody, a dobrze zrobione rzęsy sprawiają, że osoba, a raczej jej oczy nabierają wyrazu i głębi. Poprzez rzęsy można skorygować kształt oka na o wiele bardziej pożądany. Dobrze zrobione rzęsy i makijaż powinny sprawiać, że każde oko będzie miało kształt migdałka, bo to właśnie taki kształt jest tym, który jest idealny i najbardziej pożądany. Długie i gęste rzęsy sprawiają także, że oko jest o wiele bardziej widoczne.

Rzęsy 1:1
Jest to jedna z najpopularniejszych metod. Polecana szczególnie dla osób, które kochają naturalny makijaż lub nie malują się wcale. Takie Panie zdecydowanie będą się gorzej czuły w mocnych i dramatycznych rzęsach, a metoda 1:1 jest to najdelikatniejsza metoda.
Stylistka rzęs dokleja jedną sztuczną rzęsę do naszej naturalnej. Jednak o ile rzęsy naturalne są jasne i nie tak długie i grube, to metoda 1:1 pogłębia wygląd naszych naturalnych rzęs, ponieważ rzęsa sztuczna jest zawsze grubsza i bardziej czarna od tej naturalnej.
Panie kochające naturalny look pokochały ten tryb aplikacji i fakt, że nie muszą już niczym innym podkreślać swojego oka. Więc jeśli chcemy odrobinę podrasować wygląd naturalnych rzęs to jest to metoda idealna i doskonale sprawdzi się na codzień.

Rzęsy 2:1
Jest to metoda, która zapewnia już o wiele bardziej widoczny efekt na oczach niż jedna rzęsa sztuczna doklejona do jednej naturalnej, bo tutaj do naturalnej rzęsy dokleja się dwie sztuczne. Metoda będzie odpowiednia jako druga z kolei dla Pań, które do tej pory korzystały z 1:1. Nie zapewnia drastycznej zmiany jednak efekt jest zdecydowanie widoczny i zdecydowanie otwiera oko. Kolejny plus tej metody to fakt, że nie obciąża oka i nie zobaczymy dużej różnicy w noszeniu. Jeśli aplikacja metodą 1:1 nas nie zadowoliła to można spróbować właśnie metody 2:1, która pomoże uzyskać efekt mocniejszy.

Rzęsy 3:1
Rzęsy 3 do 1 jest to metoda zdecydowanie zaliczana do objętościowych. Sprawia, że rzęsy stają się o wiele widoczniejsze. Owa metoda nadaje się doskonale dla Pań, których czeka jakieś wyjście bądź okazja taka jak ślub czy inna uroczystość. Oko po wykonaniu tej metody jest bardzo widoczne i pięknie się prezentuje jednak nie na każdej osobie można wykonać ten rodzaj aplikacji, bo musimy mieć dość mocne nasze rzęsy, aby utrzymały ciężar trzech sztucznych rzęs na naszej jednej naturalnej. Nic jednak straconego, bo rzęsy odżywimy odżywkami lub olejkiem rycynowym do takiego stopnia, że aplikacja stanie się w końcu możliwa.

Pielęgnacja sztucznych rzęs
Rzęsy nie przeszkadzają w noszeniu i codziennym funkcjonowaniu, jednak, aby dłużej się nimi cieszyć musimy zrezygnować z tłustych kosmetyków na bazie olejków i tego typu składników. Dlatego nie dobrym wyjściem jest po aplikacji używać wodoodpornych maskar np do dołu rzęs, bo możemy mieć problem ze zmyciem. Należy używać delikatnych płynów micelarnych i nie trzeć powiek nadmiernie. Lepiej zmywać makijaż oka bardzo delikatnie i dzięki temu będziemy mogli o wiele dłużej cieszyć się rzęsami i efektami jakie dają na oku.
Rzęsy powinniśmy uzupełniać po około 3 tygodniach, bo właśnie po takim czasie możemy zauważyć pierwsze widoczne ubytki. Jednak uzupełnianie rzęs jest już o wiele tańsze niż pierwsza aplikacja i o wiele krócej trwa więc warto tą czynność przeprowadzać regularnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here