Naturalne kosmetyki dla psów

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak ważne jest dbanie o higienę. Tak samo jak powinniśmy zadbać o siebie, tak nasz pies potrzebuje co jakiś czas intensywnego mycia i pielęgnacji. W tym celu niezbędne będą wysokiej jakości preparaty specjalnie do tego przeznaczone. Ludzkie produkty kosmetyczne posiadają właściwości, które nie do końca będą odpowiadać naszym czworonogom. Niezwykle delikatne, skuteczne i przyjazne dla naszych pupili – takie są naturalne kosmetyki dla psów od Totobi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Naturalne szampony dla psa – maksymalna higiena i przyjazny skład

Dobre szampony dla psów powinny oczyszczać, kondycjonować, dezodorować, a także ułatwić rozczesywanie i poprawiać wygląd i kondycję sierści. Produkty z oferty sklepu Totobi są w pełni bezpieczne i przystosowane do specyfiki psiej skóry i sierści. Odpowiednio dobrane składniki sprawiają, że szampon nie jest drażniący i zapewnia maksymalną pielęgnację i oczyszczenie. 

Perfumy dla psów – dla przyjemnego zapachu Twojego pupila

Czasami nawet najdokładniejsze dbanie o higienę naszego zwierzaka może okazać się niewystarczające. Różne czynniki mogą wpływać na to, że wciąż będzie nieprzyjemnie pachniał, co może być uciążliwe dla właściciela jak i innych osób w jego otoczeniu. Tak więc oprócz dokładnej kąpieli i szamponu warto skorzystać z naturalnych kosmetyków dla psów. W ten sposób zneutralizujemy nieprzyjemny zapach, a jednocześnie zapewnimy zwierzakowi odpowiednią ochronę i pielęgnację. Wszystko za sprawą specjalnie dobranego składu, który posiadają perfumy dla psów z oferty Totobi oparte na surowcach pochodzących od certyfikowanych polskich i europejskich dostawców. Nasze produkty przeznaczone są dla każdej rasy psów  już od 6 miesiąca życia. Ich delikatny zapach w żaden sposób nie jest drażliwy dla czułego powonienia czworonogów, co zapewnia im pełen komfort.

W ofercie marki Totobi mamy dwie wersje zapachowe perfum dla psów – My Girl, ze zdecydowaną przyjemną, kwiatową nutą zapachową oraz zdecydowanie wyraźniejsze o męskiej nucie My Boy. Sprawdzą się one idealnie zarówno na co dzień na co dzień, jak  i na specjalne okazje.

Wszystkie nasze kosmetyki dla psów wytwarzane są wyłącznie z naturalnych składników bez dodatku alkoholu i innych szkodliwych substancji. Każdy produkt został dokładnie przetestowany na ludziach tak, żeby mieć pewność, że psie kosmetyki są bezpieczne dla naszych czworonogów. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty Totobi – zadbaj o swojego pupila razem z nami!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here