Najlepsza prostownica na rynku!

Każdego dnia przed wyjściem do pracy bądź szkoły ładnie się ubieramy, myjemy się poprzedniego dnia i malujemy się. A wszystko po to, by atrakcyjnie wyglądać, niektórzy ludzie idą o krok dalej i zapisują się na siłownię, wkładają sobie dietę u dietetyka oraz chodzą na lekcje z trenerem personalnym. Jeszcze inni codziennie rano biegają. Każdy z nas chce wyglądać zdrowo, zdrowo się czuć oraz być postrzegany w oczach innych najlepiej jak się tylko da. Najważniejszym elementem naszego ciała, który może nam bardzo pomóc, ale również bardzo zaszkodzić jest nasza głowa, jeśli odpowiednio o nią zadbany to możemy bardzo dużo zyskać. Kobiety marzą o gładkich i prostych włosach, aby uzyskać taki efekt będzie nam potrzebny najlepsza prostownica do włosów, jaka tylko istnieje. Badania wykazują, że prostownice są najczęściej wykorzystywanymi akcesoriami do stylizacji włosów, jednak najlepsze prostownice do włosów jest tylko jedna, jej wybór może stanowić nie lada problem. W sklepach stacjonarnych, jak i tych internecie znajdziemy tysiące różnych modeli prostownic, jeśli chcemy mieć idealnie gładkie włosy, możemy uzyskać ten efekt, tylko i wyłącznie, jeśli dana prostownica jest idealnie dopasowane do typów włosów, które posiadamy. Teraz przyjrzymy się temu, co oferuje rynek oraz dowiemy się, na co warto zwracać uwagę podczas kupowania prostownicy.

Jaki rodzaj płytek ma najlepsza prostownica do włosów?

O tym, czy prostownica będzie spełniała swoje zadanie w stu procentach, decyduje rodzaj płytek, jaki został zastosowany w prostownicy, ponieważ odpowiednio dobra powłoka pomaga chronić włosy przed działaniem bardzo wysokiej temperatury, a także pomaga przeprowadzić bezpiecznie cały proces prostowania włosów.

Płytki teflonowe, są wykonane z teflonu, który ochrania włosy przed działaniem wysokiej temperatury oraz zapobiega on przywieraniu włosów do nagrzanych płytek. Największy minus płytek teflonowych to nierównomierne nagrzewanie się prostownicy, powstają tak zwane gorące punkty, które mogą uszkodzić nasze włosy poprzez wyższą temperaturę niż reszta płytki.

Płytki ceramiczne, jak sama nazwa nam podpowiada, stworzone są z materiałów ceramicznych, takich jak glina. Dużym plusem jest to, że prostownica z płytkami ceramicznymi nagrzewa się równomiernie na całej powierzchni płytek, a ich powłoka jest na tyle Śliska, że prostowanie włosów nie sprawia żadnych problemów, uzyskujemy Wtedy efekt idealnego wygładzenia włosów. Poprzez równomierne nagrzewanie ryzyko przypalania włosów jest bardzo niskie dlatego też prostownica z płytkami ceramicznymi, są najbardziej popularnymi prostownicami na rynku.

Płytki diamentowe, tak jak podpowiada nazwa płytki domieszkowane diamentami, stosowane głównie przez firmę Philips. Główną Cechą charakterystyczną takich płytek jest bardzo wysoka odporność na zarysowania. Prostownica z takowym i płytkami najlepiej odnalazła się podczas prostowania kręconych dość grubych włosów, ponieważ poprzez swoją specyficzną budowę może dobrze wygładzić kosmyki, które niestety są bardzo odporne na działanie innych prostownic.

Płytki tytanowe, charakteryzują się ogromną wytrzymałością na różnego rodzaju uszkodzenia. W porównaniu do płytek ceramicznych są od nich dużo trwalsze. Charakterystyczną cechą jest ich szybkie i równomierne nagrzewanie się, cały proces prostowania przebiega bardzo szybko i bezproblemowo.

Płytki z turmalinami, to bardzo specyficzna powłoka. Pod wpływem wysokiej temperatury płytki z turmalinami zaczynają wytwarzać negatywne jony, które wnikają w głąb łuski włosa, pomagają je wysuszyć, dzięki czemu możemy zminimalizować ryzyko szkodliwego wpływu temperatury na włosy. Bardzo ważną cechą płytek z turmalinami jest nieelektryzowanie się włosów po zabiegu prostowania.

Płytki lustrzane są dużo bardziej gładkie niż ceramiczne, dzięki czemu prostowanie włosów staje się niezwykle proste. Poza efektem wygładzania płytki lustrzane nadają włosom unikalny blask, w porównaniu do innych rodzajów płytek, tylko w tym przypadku jest on możliwy do osiągnięcia.

Podsumowując najlepsza prostownica do włosów, na pewno nie będzie tanim zakupem, dlatego warto się nad nim bardzo dobrze zastanowić, poprzez analizę zalet i wad poszczególnych modeli do ceny, za jaką możemy je kupić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here